Школа фітнесу iFIT – це акредитований профільний тренінговий центр з навчання та сертифікації спеціалістів фітнес індустрії. Школа поєднує у собі провідних експертів галузі з багаторічним досвідом роботи та надає освітні знання тим, хто вирішив здобути професію фітнес тренера з базових дисциплін:

  • Курс «Інструктор групових занять» – Group Fitness Instructor – EQF Level 3
  • Курс «Інструктор тренажерного залу» – Gym Instructor – EQF Level 3
  • Курс “Персональний тренер” – Personal Trainer – EQF Level 4
  • Курс «Інструктор з аквафітнесу»
  • Курс «Інструктор з плавання для малюків»

Після закінчення навчання випускники курсів «Інструктор групових програм», «Інструктор тренажерного залу» та «Персональний тренер» отримують міжнародну сертифікацію.

Діючі фітнес тренери також можуть отримати міжнародну сертифікацію за цими напрямками, пройшовши атестацію до Школа фітнесу iFIT.

Окрім базового навчання, у школі проводяться тематичні майстер-класи та семінари від провідних фахівців фітнес індустрії та суміжних з нею областей, для поглиблення професійних знань та компетенцій фітнес тренерів.

Школа фітнесу iFIT була заснована в 2008 році, а з вересня 2020 року отримала акредитацію Міжнародної фітнес асоціації iCREPs і є офіційним провайдером REPs Ukraine та REPs Polska. Програми навчання школи відповідають міжнародним вимогам фітнес освіти та здобули визнання міжнародного фітнес спільноти.

Наша місія

Дати максимально глибокі знання людям, які вирішили пов’язати свою професію з фітнесом, щоб вони могли впевнено та компетентно здійснювати надалі свою тренерську діяльність та бути затребуваними фахівцями на ринку.

Ми супроводжуємо всіх випускників Школи фітнесу в їхньому подальшому професійному зростанні, даючи можливість розвиватися і не стояти на місці.

Як записатись?

Щоб записатися на навчання, Ви можете:

  • залишити заявку на сайті, заповнивши спеціальну форму зворотного зв’язку. Після чого з Вами зв’яжеться менеджер, зареєструє Вас та відповість на всі запитання;
  • самостійно зателефонувати за номером телефону школи 063-933-07-37.