Акредитація тренерів

Отримання акредитації REPs Ukraine для тренерів

Умови складання кваліфікаційного іспиту

Процес реєстрації тренера

  • Для складання іспиту Тренеру необхідно пройти процес реєстрації не пізніше ніж за 24 години до початку іспиту. Посилання на реєстрацію необхідно взяти у Навчальному центрі.
  • Для складання іспиту допускаються Тренери, які проходили навчання за курсами «Інструктор групових програм» та «Інструктор тренажерного залу» у будь-якій зі шкіл фітнесу та які надали документ, що підтверджує їх кваліфікацію. Також на іспит допускаються випускники Національного університету фізичного виховання або інших профільних ВНЗ.
  • Для складання іспиту на кваліфікацію «Персональний тренер EQF 4» допускаються Тренери, які мають підтверджену кваліфікацію «Інструктор тренажерного залу EQF 3» та диплом про проходження навчального курсу з цієї кваліфікації. Якщо така кваліфікація відсутня, тренер повинен звернутися до Навчального центру для складання іспиту EQF 3. І лише потім тренер буде допущений до складання іспиту на кваліфікацію «Персональний тренер».

Теоретична частина іспиту

  • Теоретична частина іспиту для кваліфікації відбувається у форматі он-лайн на території Навчального Центру. Для складання іспиту Студенту необхідно взяти з собою пристрій із виходом до Інтернету (телефон, планшет, ноутбук). Доступ до тестів видається індивідуально із загального банку тестів. Це означає, що кожен студент має свій унікальний тест.
  • Іспит складається з 60 питань з анатомії, біомеханіки та теорії тренувального процесу. Теми для підготовки до теоретичного іспиту можна взяти у Навчальному центрі. Час складання іспиту60 хв.
  • Для складання іспиту необхідно набрати щонайменше 75% правильних відповідей. Результат іспиту Студент побачить одразу після завершення тестування на екрані.

Практична частина іспиту

  • До практичної частини іспиту можуть бути допущені лише студенти, які успішно склали теоретичну частину іспиту та набрали не менше 75% правильних відповідей.
  • У практичній частині іспиту Тренер повинен провести тренування відповідно до тієї спеціалізації, на якій він сертифікується. Для отримання сертифікації «Інструктор тренажерного залу EQF3» та «Персональний тренер EQF4» необхідно провести тренування в тренажерному залі. Для отримання сертифікації Інструктор групових програм EQF3 необхідно провести тренування в студії групових програм. Під час іспиту оцінюються: професійні знання та навички роботи тренера; комунікативні та сервісні якості у роботі з клієнтом.

Тривалість практичної частини іспиту – 30 хв.

Після успішного складання всіх іспитів Тренер отримує міжнародну сертифікацію REPs Ukraine та зараховується до Українського Тренерського Реєстру.

Для проходження іспиту на отримання акредитації REPs Ukraine залиште заявку у спеціальній формі за посиланням.

Отримати акредитацію
REPs Ukraine

Для отримання консультації щодо проведення корпоративної акредитації тренерського складу в рамках одного фітнес клубу, залиште заявку у спеціальній формі за посиланням.

Акредитація команди